Némettábor 2018. április 8-14-ig.

Iskolánk és a Veresegyházi Katolikus Gimnázium 45 németet tanuló diákja egy hetet tölthet el nyelvgyakorlás céljából az ausztriai Aspachban 2018. április 8-14-ig.

A csoport indulásának feltétele 3×15 hasonló tudású tanuló jelentkezése. A Premontrei Gimnázium tanulóit iskolánk két némettanára kíséri el, akik felügyelnek a gyerekekre, és naponta megbeszélik velük az esetleges nyelvtani és egyéb problémákat, valamint különböző szituációs feladatokat adnak nekik, amiket a tanulóknak önállóan kell megoldaniuk az ott élő emberekkel kapcsolatot teremtve.

Tanítás:

Heti 15 óra anyanyelvi tanárokkal, a szálláshelyen korrepetálás, valamint felkészülés a másnapi órákra.

Elhelyezés:

3-4 ágyas fürdőszobás szobákban, teljes ellátással

Utazás:

Autóbusszal (indulás: vasárnap reggel, érkezés: szombat este)

Tervezett kirándulások:

Schärding, Passau, Nationalpark Bayerischer Wald, Tittling, Neuschönau…

A kirándulás ára:

176 Euró (szállás, étkezés, Ausztriában kell fizetni)

44 Euró (belépőjegyek, Ausztriában kell fizetni)

22 500Ft (busz, ebből 10 000 Ft előleget 2018. január 12-ig kell az iskolában befizetni)

Letölthető jelentkezési lap.

Jelentkezési határidő: 2018. január 12.