Tehetségsáv a II. félévben is

Kedves 9-es diákok!
Az első félév után a második félévben új tehetségsáv foglalkozást kell választanotok. A választás menete hasonló az előző félévi foglalkozásokra való jelentkezéshez.

Itt egy csatolt dokumentumban megtaláljátok a foglalkozások leírását, amik alapján el tudjátok dönteni, hogy melyekre szeretnétek menni a legszívesebben. Most is hármat válasszatok és rangsorolva jelöljétek meg ezen a linken. Határidő január 24. szerda 22 óra. Az igényeket figyelembe véve elkészítjük a beosztást, s az alapján a második félév első hetében már kezdődnek az új foglalkozások. Fontos: az előző félévhez képest új tematikájú órák “ÚJ!” megjelöléssel szerepelnek a mellékelt táblázatban. Ugyanazt a foglalkozást, amire eddig jártatok, ne jelöljétek be ismét.

 

Köszönjük.