Szóbeli felvételi vizsga

Kedves Felvételizők!

Folyamatosan töltjük fel a szóbeli felvételi beosztásokat, amelyekről minden esetben elektronikusan is küldünk értesítést.

8 osztályos gimnáziumi osztály szóbeli felvételi időpontjai 2018. március 5-8

  Név hitéleti szóbeli időpontja
     
     
33 Okumura Áron 03.07. 15.00
34 Porgányi Dávid 03.07. 15.15
35 Kepler Soma 03.07. 15.30
36 Szepessy Katalin 03.07. 15.45
37 Mészáros Flóra 03.07. 16.00
38 Hidvégi Ádám 03.07. 16.15
39 Szalai Sarolta Csillag 03.07. 16.30
40 Kurucz Vince Mihály 03.07. 16.45
41 Barta Benjámin Anzelm 03.07. 17.00
42 Falucskai Domonkos 03.07. 17.15
43 Hőgyes Réka 03.07. 17.30
44 Mihályi Bendegúz 03.07. 17.45
45 Török Szofi Zille 03.07. 18.00
46 Bauer Vince 03.07. 18.15
47 Pecze Janka 03.07. 18.30
48 Dénes Fanni 03.07. 18.45
49 Ruzsinszki Bernadett 03.08. 15.00
50 Sasvári Eszter 03.08. 15.15
51 Simon Luca Sára 03.08. 15.30
52 Korcsmáros Patrícia 03.08. 15.45
53 Laczkó Veronika 03.08. 16.00
54 Wisznovszky Ildikó Éva 03.08. 16.15
55 Imreh Csongor 03.08. 16.30
56 Bender Boldizsár 03.08. 16.45
57 Balázs Hunor 03.08. 17.00
58 Bogos Levente István 03.08. 17.15
59 Tellinger Márton 03.08. 17.30
60 Sándor Alexandra Csilla 03.08. 17.45
61 Ferencz Ágoston 03.08. 18.00
62 Sződi Júlia Marianna 03.08. 18.15
63 Járó Mihály Vajk 03.08. 18.30
64 Kovács Kamilla Katalin 03.08. 18.45
65 Kovács Bence 03.09. 15.00
66 Fischer Dániel 03.09. 15.15
67 Fischer Mónika 03.09. 15.30
68 Palcsák Gábor Zsombor 03.09. 15.45
69 Nemes Márton 03.09. 16.00
70 Wágner Szilárd 03.09. 16.15
71 Antal Gergely László 03.09. 16.30
72 Tóth-Vári Tamara 03.09. 16.45
73 Varga Nóra Nelli 03.09. 17.00
74 Kolozsi Gábriel 03.09. 17.15
75 Noskó Boglárka 03.09. 17.30
76 Szucsák Borbála 03.09. 17.45
77 Kovács Ábel Gergely 03.09. 18.00
78 Radnóti Eszter Hanna 03.09. 18.15
79 Olgyay Rózsa 03.09. 18.30
80 Lipp-Molnár Máté 03.09. 18.45
81 Szőke Noémi 03.10.   8.00
82 Bencze Kinga 03.10.   8.15
83 Elsässer Hunor Márk 03.10.   8.30
84 Öcsödi-Kiss Anna 03.10.   8.45
85 Rácz Izabella 03.10.   9.00
86 Ludányi László 03.10.   9.15
87 Váczi Kornél Barnabás 03.10.   9.30
88 Medgyes Lilla 03.10.   9.45
89 Berdó Hédi 03.10. 10.00
90 Császár Vanda 03.10. 10.15
91 Császár Laura 03.10. 10.30
92 Mutier Hanga 03.10. 10.45
93 Mácsai István 03.10. 11.00
94 Rada Illés 03.10. 11.15
95 Keszthelyi Csanád 03.10. 11.30
96 Tóth Petra Hanna 03.10. 11.45
97 Dóczi Áron András 03.10. 12.00
98 Bogdán Gergő 03.10. 12.15