Előkészítő, kedvcsináló szakkör a Premontrei Iskolaközpontban a természettudományi tagozat iránt érdeklődők számára

A gödöllői Premontrei Iskolaközpont a 2014/2015-ös tanévben indította be új képzési formáját, az emelt biológia és kémia óraszámú természettudományi tagozatot.

November végétől a természettudományok, illetve a tagozatos képzés iránt érdeklődő 8. évfolyamos diákok részére ingyenes kedvcsináló, előkészítő szakkört hirdetünk. Hat foglalkozáson a hetedikes és nyolcadikos tananyaghoz kapcsolódó érdekes kémiai és biológiai gyakorlatokat, kísérleteket végzünk el tanulói kísérletek formájában. Az utolsó két alkalommal pedig a szóbeli felvételi tételeivel kapcsolatos tájékoztatót tartunk.

A nyolc foglalkozásból álló sorozatot péntek délutánonként tartjuk, az első alkalom november 30-án lesz, 16 – 17 óra között a Premontrei Iskolaközpont természettudományos laborjában.

További alkalmak: 2018. december 7., 15., 2019. január 11., 18., 25., február 1 és 8.

Érdeklődni és a szakkörre írásban jelentkezni Kerényi Zoltán biológia tanárnál a vanittsutnivalo@gmail.com e-mail címen és ezen a linken (https://goo.gl/X43NDT) lehet. A szakkörre maximum 40 diák jelentkezését tudjuk elfogadni.

A szakkörök időpontjában szeretettel várjuk a diákok felkészítő tanárait is, betársulhatnak diákjaik munkájába, illetve lehetőség nyílik a természettudományokat tanító kollégáinkkal történő kötetlen beszélgetésre is.

Minden érdeklődő diákot és biológiát, kémiát tanító kollégát szeretettel várunk.

Jubileum 900
2019.02.23.
Énekek Szent Norbert és Szent László tiszteletére

2018 év végén adta ki a Gödöllői Premontrei Apátság a Szentek tisztelete - Cultus sanctorum című hangzó sorozat első darabját.

2019.02.14.
900 év 900 kilométer
2018.09.22.
Megújultak a Premontrei Iskolaközpont épületeiTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár