Főoldal » Információk/hírek » Érettségi

Érettségi

Az érettségi vizsgával kapcsolatos általános információk ide kattintva érhetők el.

Az írásbeli érettségi vizsgák terembeosztása:

Név

Osztály

Dátum

Nap

Vizsgatárgy

Terem

Almási Bence

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Almási Bence

11.A

2019.05.10

P

német nyelv

A103

Antal Bálint

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Antal Bálint

12.C

2019.05.07

K

matematika

A209

Antal Bálint

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Antal Klaudia

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Árki Ádám István

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Árki Ádám István

12.B

2019.05.07

K

matematika

A203

Bagi Gergő

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Bagi Gergő

12.B

2019.05.07

K

matematika

A203

Bagi Gergő

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Bajnóczi Fruzsina Anna

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Bajnóczi Fruzsina Anna

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Bajnóczi Fruzsina Anna

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Bakán Bertalan Dávid

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Bakk Olivér

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Bakk Olivér

12.C

2019.05.07

K

matematika

A209

Bakk Olivér

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Bakk Olivér

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Bakk Olivér

12.C

2019.05.14

K

biológia

A211

Balog Dávid István

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Balog Dávid István

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Balog Dávid István

12.B

2019.05.17

P

földrajz

A202

Bánfi Zsombor

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Bánfi Zsombor

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Bánfi Zsombor

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Bankó Domonkos Bence

10.C

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Bartos Janka Nóra

.

2019.05.22

Sz

dráma

A202

Basa Zsófia

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Basa Zsófia

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Basa Zsófia

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Basa Zsófia

12.A

2019.05.21

K

francia nyelv

A202

Bazán Dóra

10.B

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Benedek Dániel Tibor

.

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Benke Dorottya

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Benke Dorottya

12.C

2019.05.07

K

matematika

A209

Benke Dorottya

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Benkó Boglárka Mária

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Benkó Boglárka Mária

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Benkó Boglárka Mária

12.B

2019.05.16

Cs

ének-zene

A202

Bense Dóra

10.A

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Benyhe Anna

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Benyhe Anna

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Benyhe Anna

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Benyhe Anna

12.A

2019.05.21

K

francia nyelv

A202

Beranek Anna Ildikó

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Bodnár Tímea

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Bodnár Tímea

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Bogáthy Péter

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Bogáthy Péter

12.C

2019.05.07

K

matematika

A209

Bogáthy Péter

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Brenda Dalma Barbara

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Bubnó Sarolta Borbála

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Csábi Zsófia Erzsébet

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Csábi Zsófia Erzsébet

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Csábi Zsófia Erzsébet

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Császár Dorottya Kata

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Császár Dorottya Kata

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Császár Dorottya Kata

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Császár Dorottya Kata

12.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Csernyánszky Flóra

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Csernyánszky Flóra

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Csernyánszky Flóra

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Cserven Dániel

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Cserven Dániel

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Cserven Dániel

12.C

2019.05.17

P

földrajz

A202

Csibi-Kuti Orsolya

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Csibi-Kuti Orsolya

12.B

2019.05.07

K

matematika

A202

Csibi-Kuti Orsolya

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Csibi-Kuti Orsolya

12.B

2019.05.21

K

francia nyelv

A202

Csizmás Magdolna

10.B

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Csomós Bende

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Csörgi Andrea

10.C

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Csuja Gellért Attila

11.C

2019.05.10

P

német nyelv

A110

Darányi Máté Dominik

10.B

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Daróczi Lili

10.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Dávid Ámon

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Dávid Blanka

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Dávid Blanka

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Dávid Blanka

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Dékány Gergely

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Dékány Gergely

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Dékány Gergely

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Deme Dolóresz

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Deme Dolóresz

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Deme Dolóresz

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Dévényi Sára

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Dévényi Sára

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Dévényi Sára

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Dévényi Sára

12.C

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Dobó-Kocsis Mónika Éva

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Dobó-Kocsis Mónika Éva

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Dobó-Kocsis Mónika Éva

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Dobó-Kocsis Mónika Éva

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Dobos Adrienn

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Dobos Adrienn

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Dobos Adrienn

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Dudás Bertalan Fülöp

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Dudás Bertalan Fülöp

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Dudás Bertalan Fülöp

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Dudits Dénes

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Durucz Tamás

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Durucz Tamás

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Durucz Tamás

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Durucz Tamás

12.A

2019.05.20

H

fizika

A202

Erdei Anikó

10.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Erdei Anikó

10.B

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Erdei Judit

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Erdei Judit

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Erdei Judit

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Fábián Alexandra

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Fábián Alexandra

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Fábián Alexandra

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Fábián Roland Dániel

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Farkas Mikolt

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Fazakas Vince

10.C

2019.05.10

P

német nyelv

A103

Fekete Orsolya Csilla

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Fekete Orsolya Csilla

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Fekete Orsolya Csilla

12.B

2019.05.10

P

német nyelv

A110

Fekete Orsolya Csilla

12.B

2019.05.14

K

biológia

A211

Fekete Orsolya Csilla

12.B

2019.05.20

H

vizuális kultúra

A202

Ferencz Ábel

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Ferencz Ábel

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Ferencz Ábel

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Ferencz Ábel

12.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Ferencz Fanni

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Ferencz Fanni

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Ferencz Fanni

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Ferencz Márton

10.A

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Fogarasi-Krauss Flóra

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Fogarasi-Krauss Tamás

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Fülöp Theodóra Eszter

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Fülöp Theodóra Eszter

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Fülöp Theodóra Eszter

12.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Fülöp Theodóra Eszter

12.A

2019.05.20

H

fizika

A202

Garai Anna

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Garai Anna

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Garai Anna

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Gémesi Huba Gellért

.

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Görbe Péter Mátyás

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Görbe Péter Mátyás

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Görbe Péter Mátyás

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Grőb Liliána Csillag

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Gyulai Anna Zsófia

11.A

2019.05.10

P

német nyelv

A103

Gyulai Blanka Sarolta

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Gyurik Bernadett Melinda

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Gyurik Bernadett Melinda

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Gyurik Bernadett Melinda

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Gyurik Bernadett Melinda

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Gyurka Emese

10.C

2019.05.10

P

német nyelv

A103

Halász László

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Halász László

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Halász Márk

10.B

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Haraszti Botond

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Haraszti Botond

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Haraszti Botond

12.B

2019.05.17

P

földrajz

A202

Hegyi János Ábel

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Hegyi János Ábel

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Hemrich Róbert Milán

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Hemrich Róbert Milán

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Horváth Dániel

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Horváth Dániel

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Horváth Emese Kata

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Horváth Emese Kata

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Horváth Emese Kata

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Horváth Kamilla

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Horváth Kamilla

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Horváth Kamilla

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Illés Bernadett

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Ilyés Ádám

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Ilyés Ádám

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Ilyés Ádám

12.B

2019.05.10

P

német nyelv

A110

Jankovics Anna Mária

.

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Járó Izabell Anna

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A201

Járó Izabell Anna

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Járó Izabell Anna

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A203

Juhász Adrienn

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Juhász Adrienn

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Juhász Adrienn

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Juhász Judit

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Juniki Noémi

.

2019.05.22

Sz

dráma

A202

Kaján Péter Levente

10.B

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Károly Bálint János

10.A

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Kasza Dóra Fanni

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Kasza Dóra Fanni

12.A

2019.05.07

K

matematika

A201

Kasza Dóra Fanni

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Kasza Dóra Fanni

12.A

2019.05.21

K

francia nyelv

A202

Katona Dorka Sára

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Kerepeszki Petra

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Király Anna Mária

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Kiss Boglárka Orsolya

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Kiss Boglárka Orsolya

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Klein György

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Komlósi Leila

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Kovács Alexandra

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Kovács Alexandra

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Kovács Alexandra

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Kovács Mátyás András

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A210

Kovács Mátyás András

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Kovács Mátyás András

12.C

2019.05.20

H

fizika

A202

Kovács Villő

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Kovács Villő

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Kovács Villő

12.A

2019.05.17

P

földrajz

A202

Köles Bernadett Andrea

10.C

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Kömüves Júlia

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Kömüves Júlia

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Kömüves Júlia

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Köröshegyi Csenge

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Köröshegyi Csenge

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Köröshegyi Csenge

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Köröshegyi Csenge

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Köröshegyi Csenge

12.C

2019.05.15

Sz

egyházzenész ismeretek

A202

Kralovics Máté Bence

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Kralovics Máté Bence

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Kruppi Márton

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A202

Kruppi Márton

12.C

2019.05.07

K

matematika

A202

Kruppi Márton

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Kruppi Márton

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B101

Lázár Gergő

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Léber Lilien

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Léber Lilien

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Léber Lilien

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Lengyel Dalma

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Liczek Barnabás Erik

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Liczek Barnabás Erik

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Lukács Botond Márton

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Lukács Panna Boglárka

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Madaras Bernadett Krisztina

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Málnási Dávid

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Málnási Dávid

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Málnási Dávid

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Málnási Dávid

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Málnási Dávid

12.C

2019.05.20

H

fizika

A202

Martin Bence Benedek

.

2019.05.14

K

biológia

A211

Marton Ágoston

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Mártonffy Mihály Márton

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B101

Máté Gábor

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Máté Gábor

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Máté Gábor

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Máté Gábor

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Máté Gábor

12.C

2019.05.15

Sz

egyházzenész ismeretek

A202

Mészáros Katalin Anna

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Miskolci Petra

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Miskolci Petra

12.C

2019.05.07

K

matematika

A210

Miskolci Petra

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Miskolci Petra

12.C

2019.05.10

P

német nyelv

A110

Mohos Dávid Csaba

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Mohos Dávid Csaba

11.C

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Mondics Ágnes

10.A

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Nagy Brigitta

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Nagy Brigitta

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Nagy Gréta Borbála

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Nagy Gréta Borbála

12.C

2019.05.07

K

matematika

A211

Nagy Gréta Borbála

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Nagy Kamilla

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Nagy Kamilla

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Nagy Kamilla

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Négyökrű Orsolya

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Négyökrű Orsolya

11.A

2019.05.10

P

német nyelv

A103

Nemes Kinga

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Nemes Kinga

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Nemes Kinga

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Nemes Kinga

12.A

2019.05.21

K

francia nyelv

A202

Németh Kata Zsófia

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Neumann Szabolcs Péter

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Neumann Szabolcs Péter

12.C

2019.05.07

K

matematika

A211

Neumann Szabolcs Péter

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Neumann Szabolcs Péter

12.C

2019.05.21

K

francia nyelv

A202

Novotny Klára Szilje

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Novotny Klára Szilje

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Novotny Klára Szilje

12.A

2019.05.16

Cs

művészettörténet

A202

Nyomárkay Ádám

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Nyomárkay Ádám

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Nyomárkay Ádám

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Nyomárkay Levente

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Nyomárkay Levente

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Nyomárkay Levente

12.A

2019.05.20

H

fizika

A202

Oláh Kinga

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Oláh Kinga

12.C

2019.05.07

K

matematika

A211

Oláh Kinga

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Oláh Kinga

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Oláh Kinga

12.C

2019.05.15

Sz

egyházzenész ismeretek

A202

Olgyay Bálint

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Olgyay Bálint

12.C

2019.05.07

K

matematika

A211

Olgyay Bálint

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Óvári Nelli

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A204

Óvári Nelli

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Óvári Nelli

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Pácz Péter Zoltán

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Pácz Péter Zoltán

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Pácz Péter Zoltán

12.B

2019.05.17

P

földrajz

A202

Páli Leonóra Györgyi

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Paltán Gergő

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Paltán Gergő

12.B

2019.05.07

K

matematika

A204

Paltán Gergő

12.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Papp Bendegúz

11.B

2019.05.21

K

francia nyelv

A202

Patakfalvy Luca Márta

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Patakfalvy Luca Márta

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Patakfalvy Luca Márta

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Patakfalvy Luca Márta

12.A

2019.05.10

P

német nyelv

A110

Pesthy Zsuzsanna Viktória

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Pesthy Zsuzsanna Viktória

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Pesthy Zsuzsanna Viktória

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Péter Dóra Terézia

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Péter Dóra Terézia

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Péter Dóra Terézia

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Péterfi Botond

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Péterfi Botond

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Polyák Lili

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Polyák Lili

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Polyák Lili

12.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Purczeld Szilvia Ágota

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Purczeld Szilvia Ágota

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Purczeld Szilvia Ágota

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Ratkai Dániel

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Ratkai Dániel

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Ratkai Dániel

12.B

2019.05.17

P

földrajz

A202

Réthelyi Gergely

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Rusznyák Eszter

10.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Sáfrány Anna

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Sáfrány Anna

11.C

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Sajben Angelika Panna

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Sajben Angelika Panna

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Sajben Angelika Panna

12.C

2019.05.20

H

fizika

A202

Sallai Eszter

10.B

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Sándor Orsolya Zsófia

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Sándor Orsolya Zsófia

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Sánta Csenge Dóra

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Sánta Csenge Dóra

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Sánta Csenge Dóra

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Schlick-Szabó Áron Bendegúz

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B101

Sebestyén Nándor

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Sebestyén Nándor

11.B

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Sellyei Dorottya Csenge

11.B

2019.05.10

P

német nyelv

A110

Sellyei Dorottya Csenge

11.B

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Sima Anna Zselyke

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Sima Anna Zselyke

11.A

2019.05.10

P

német nyelv

A103

Simon Beatrix

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Sivadó Domonkos Kristóf

10.A

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Sjerps Erik

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Sjerps Erik

12.B

2019.05.07

K

matematika

A202

Sjerps Erik

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Sjerps Erik

12.B

2019.05.17

P

földrajz

A202

Somlai Réka

10.B

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Streitmann Máté

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Streitmann Máté

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Streitmann Máté

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Subicz Máté István

10.B

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Szabó Bernadett

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Szabó Bernadett

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Szakály Borbála

11.A

2019.05.10

P

német nyelv

A103

Szakály Domonkos

11.A

2019.05.10

P

német nyelv

A103

Szalontai Szilvia

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Szalontai Szilvia

12.C

2019.05.07

K

matematika

A211

Szalontai Szilvia

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Szalontai Szilvia

12.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Szalontai Szilvia

12.C

2019.05.15

Sz

egyházzenész ismeretek

A202

Szamos Márton Miklós

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Szamos Márton Miklós

12.C

2019.05.07

K

matematika

A211

Szamos Márton Miklós

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Szekér Dóra Klaudia

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Szekér Dóra Klaudia

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Szekér Zita Gréta

10.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B201

Szél Zsombor

10.C

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Szénási Kata

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Szénási Kata

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Szepessy Orsolya

10.C

2019.05.10

P

német nyelv

A103

Szigyártó Bernadett Dorottya

11.B

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Szilágyi Anna

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B209

Szilágyi Anna

11.C

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Szilágyi Cseperke Anna

11.A

2019.05.10

P

német nyelv

A103

Szőke Nikolett

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Szőke Nikolett

12.C

2019.05.07

K

matematika

A211

Szőke Nikolett

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Szőke Nikolett

12.C

2019.05.10

P

német nyelv

A110

Szutor Karina

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Szutor Karina

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Szutor Karina

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A209

Tafferner Péter

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Tafferner Péter

12.C

2019.05.07

K

matematika

A211

Tafferner Péter

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Tafferner Péter

12.C

2019.05.20

H

fizika

A202

Takács Luca

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Takács Luca

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Takács Luca

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Takács Nóra Edit

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Takó Benjámin

11.C

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B216

Tatai Orsolya

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Tatai Orsolya

12.C

2019.05.07

K

matematika

A211

Tatai Orsolya

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Tóth Áron Mátyás

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Tóth Áron Mátyás

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Tóth Laura Margit

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Tóth Laura Margit

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Tóth Laura Margit

12.A

2019.05.08

Sz

történelem

A204

Tőke Anna Petra

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Tőkés Romola

11.C

2019.05.10

P

német nyelv

A110

Török Marcell Balázs

10.B

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Tresó Mátyás

11.A

2019.05.10

P

német nyelv

A110

Udvardi Miklós

.

2019.05.07

K

matematika

A201

Udvardi Miklós

.

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Ujj Réka Petra

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Ujj Réka Petra

12.C

2019.05.07

K

matematika

A211

Ujj Réka Petra

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Varga Dominik

12.A

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A203

Varga Dominik

12.A

2019.05.07

K

matematika

A203

Varga Gergely

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Varga Gergely

11.B

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Varga Virág

10.A

2019.05.16

Cs

informatika

A101

Vass Domonkos Máté

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Végh Gabriella

11.B

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Végh Gabriella

11.B

2019.05.16

Cs

informatika

A208

Wehovszky Klaudia Brigitta

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Wehovszky Klaudia Brigitta

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Wehovszky Klaudia Brigitta

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Wisznovszky Tamás

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

Zámbó Sára Anna

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Zámbó Sára Anna

12.B

2019.05.07

K

matematika

A209

Zámbó Sára Anna

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Zengő Elemér

12.C

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A211

Zengő Elemér

12.C

2019.05.08

Sz

történelem

A211

Zichy Anna Boglárka

12.B

2019.05.06

H

magyar nyelv és irodalom

A209

Zichy Anna Boglárka

12.B

2019.05.08

Sz

történelem

A210

Zichy Anna Boglárka

12.B

2019.05.20

H

fizika

A202

Zsákai Marcell László

11.A

2019.05.09

Cs

angol nyelv

B206

 

 

Jubileum 900
2019.04.16.
Premontrei tudós tanárokra emlékeztek Szombathelyen

Ötödik alkalommal rendezték meg a „Premontrei tudós tanárok és híres diákok” elnevezésű diákkonferenciát a szombathelyi Premontrei Gimnáziumban 2019. április 10-én.

2019.02.23.
Énekek Szent Norbert és Szent László tiszteletére
2019.02.14.
900 év 900 kilométerTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár