„E világ jeles újjászerzője” – Befogadó szentmise az újonnan érkezett diákok számára

2020. október 8-án Lukács Gábor Imre atya befogadó szentmisét celebrált az iskola újonnan felvett diákjai számára a Fácán sori Szentlélek és Gyümölcsoltó Boldogasszony Templomban. Az ötödikes és kilencedikes diákok a hagyományok szerint a Magyarok Nagyasszonya ünnepén vehették át frissen megáldott kitűzőjüket.

Az ez évi befogadó szentmise szokatlan módon – a járványügyi intézkedések végett – a többi osztálytól elszigetelve, az iskolától kissé távolabb zajlott, ám így sem vesztett ünnepélyességéből. Sok szerencsét, áldásban és egészségben gazdag tanévet kívánunk új diákjainknak – Isten hozta őket a Premiben!

Szöveg: Németh Lili Veronika, fotók: Kája Sándor

2024.03.07.
Rend- és iskolatörténeti kiállítás a Gödöllői Királyi Kastélyban

2024. február 29-én ünnepélyesen megnyitották a Gödöllői Királyi Kastélyban a „Premontreiek 100 éve Gödöllőn” című rend- és iskolatörténeti kiállítást.

2023.03.07.
A jubileumi időszak megnyitó ünnepsége
2023.03.05.
"Premontrei 100" - indul a jubileumi időszakTovább a teljes listához