Öt tantárgyból is döntőbe jutottak OKTV-s versenyzőink

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny a legtehetségesebb középiskolás tanulók egyik legrangosabb megmérettetési lehetősége. E versenyben már az is igazán nagy dolog, ha valaki az első fordulóból továbbjut (iskolánkból számos diák), így különösen büszkék vagyunk azokra a diákokra, akik az országos döntőbe kerültek, valóban nagyszerű teljesítmény. Gerencsér Anna (12. c) magyar nyelvből (felkészítő tanár: Virág Ágnes), Mácsár Hunor (11. a) biológiából (I. kat. - f. t. Bakán Szilvia és Kerényi Zoltán), Személyi Balázs (12. a) francia nyelvből (I. kat. - f. t. Babicz Mária), Wisznovszky Adrián (12. a) francia nyelvből (f. t. Babicz Mária), történelemből (f. t. Ivókné Szajkó Ottilia), illetve művészettörténetből (Hámori Anett) jutott be az országos döntőbe. Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak is. Gerencsér Anna (12. c) - az OKTV 3. helyezettje magyar nyelvbőlMácsár Hunor (11. a)

Személyi Balázs (12. a)


Wisznovszky Adrián (12. a)

Jubileum 900
2022.02.22.
„Premontreiek az oktatás szolgálatában” csapatverseny

A Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium igazgatósága és a Gödöllői Premontrei Apátság apátja meghirdeti a „Premontreiek az oktatás szolgálatában” című háromfordulós csapatversenyt a Premontrei 900-100-30 évforduló jegyében. Részletek a cikk címére kattintva olvashatók.

2021.10.29.
Gálakoncert a Művészetek Palotájában
2021.10.10.
Ünnepi hangverseny a MüpábanTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár