Főoldal » Információk/hírek » Hírek » Elhunyt Polcz Iván

Elhunyt Polcz Iván

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy életének 90. évében elhunyt Polcz Iván.
1942-től az iskola államosításáig a Premontrei Gimnázium diákja volt, majd alapító tagja és főtitkára lett a Premontrei Öregdiákok Egyesületének. Mindig szívén viselte egykori iskolája sorsát és évtizedeken keresztül fáradhatatlanul tevékenykedett azon, hogy összefogja a sokszor távolba szakadt öregdiákokat és építse a generációk közötti kapcsolatokat.
Emlékét szeretetben és imádságban megőrizzük.

 

Jubileum 900
2021.10.10.
Ünnepi hangverseny a Müpában

2021. október 22-én, pénteken 19:00-kor a MÜPA Bartók Béla Nemzeti Hangversenytermében ünnepi koncerttel emlékezünk meg a premontrei rend alapításának 900. évfordulójáról. A hangversenyre, ahol tanáraink és diákjaink is fellépnek, szeretettel várjuk az iskola közösségének tagjait.

2021.09.18.
Hagyomány és korszerűség
2021.02.21.
Szent Norbert öröksége ma is időszerű - Erdő Péter homíliájaTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár