Jótékonysági egyházzenei koncert - De profundis

2022. március 27-én, vasárnap este a Gödöllői Művészetek Házában a Premontrei Kóruscsalád (Premi Cantores iskolai gyermekkar – vez. Kocsis Csaba, Premontrei Kántorátus – vez. Farkas Domonkos, Apátsági Kórus – vez. Nényei Sára) által előadott jótékonysági egyházzenei hangversenyen, melyen Gesztesi-Tóth László és Varga László kollégáink orgonáltak,  755.000.– Ft adomány gyűlt össze, melyet teljes egészében továbbítottak a Kárpátaljai Családokért Egyesület számára.
A Premontrei Plébánia hívei 172.000.– Ft adományt adtak össze, amit a Premontrei Rend még további 280.000.– Ft-tal egészített ki, így a kárpátaljai támogatás összege több, mint 1,2 millió Ft a premontrei intézmények összefogásával. A támogatásokat ezúton is nagyon köszönjük.
A nemes összefogás mellett egy igen kiváló koncerten vehettek részt a jelenlévők.

 

 

 

Jubileum 900
2022.02.22.
„Premontreiek az oktatás szolgálatában” csapatverseny

A Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium igazgatósága és a Gödöllői Premontrei Apátság apátja meghirdeti a „Premontreiek az oktatás szolgálatában” című háromfordulós csapatversenyt a Premontrei 900-100-30 évforduló jegyében. Részletek a cikk címére kattintva olvashatók.

2021.10.29.
Gálakoncert a Művészetek Palotájában
2021.10.10.
Ünnepi hangverseny a MüpábanTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár