Fedezd fel a világot! - projektdélután

2019. május 28-án délután az iskola érdeklődő közönsége a 10. c osztály diákjainak köszönhetően hat helyszínen pillanthatott bele egy-egy távoli ország vagy földrész kultúrájába, életmódjába néhány sajátos jegy élményközpontú bemutatásával.
 
Filmvetítéssel repítették el a szervezők a résztvevőket Ausztráliába, Dél-Amerikát  néhány adag finom tortillával (tehát az ízlelőbimbók segítségével) idézték meg az ebédlőben, Afrika vadregényes tájait egy sajátos ruhakészítési módszerrel, a batikolással hozták közelebb a diákokhoz az aulában, míg két földrész két sportág révén kerülhetett a helyszínek sorába: Észak-Amerika a kosárlabdával, Skandinávia pedig a floorballal. A kis tudósok Kahoot-bajnokságon tesztelhették az öreg kontinensről felhalmozott tudásukat. 
 
Köszönjük a 10. c diákjainak és osztályfőnöküknek, Bakán Szilviának a szervezést!
 
A képeket Kristóf Kata és Ormos Veronika készítette.
 

 
Jubileum 900
2019.04.16.
Premontrei tudós tanárokra emlékeztek Szombathelyen

Ötödik alkalommal rendezték meg a „Premontrei tudós tanárok és híres diákok” elnevezésű diákkonferenciát a szombathelyi Premontrei Gimnáziumban 2019. április 10-én.

2019.02.23.
Énekek Szent Norbert és Szent László tiszteletére
2019.02.14.
900 év 900 kilométerTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár