Főoldal » Információk/hírek » Hírek » Zarándok-Jel-Kép Út

Zarándok-Jel-Kép Út

A Zarándok-Jel-Kép Út elnevezésű kiállítás megnyitóján vehettünk részt iskolánk 5. a és 7. b osztályos tanulóival, melyre 2022. május 30-án, hétfőn került sor a MATE Gödöllői Campus Aulájában.

A Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus alkalmából készült el a Mária Út mentén található forrásokhoz kapcsolódó kiállítás. A kiállítás az elmúlt időszakban több kárpát-medencei helyszínen is bemutatásra került.

A fiatalok az esemény során betekintést nyerhettek a zarándoklatok világába, valamint érdekes kultúrtörténeti ismeretekkel gazdagodhattak.

Jubileum 900
2022.02.22.
„Premontreiek az oktatás szolgálatában” csapatverseny

A Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium igazgatósága és a Gödöllői Premontrei Apátság apátja meghirdeti a „Premontreiek az oktatás szolgálatában” című háromfordulós csapatversenyt a Premontrei 900-100-30 évforduló jegyében. Részletek a cikk címére kattintva olvashatók.

2021.10.29.
Gálakoncert a Művészetek Palotájában
2021.10.10.
Ünnepi hangverseny a MüpábanTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár