Zene Világnapja – Inna Montesclaros koncertje

A Zene Világnapja alkalmából vendégünk lesz a nemzetközi elismertségnek örvendő, Fülöp-szigeteki származású zongoraművész, Inna Montesclaros. A koncert időpontja: Október 1. 18:00. A belépés díjtalan! Mindenkit várunk szeretettel az Auditóriumba, megközelítés a gimnázium kapuja (Takács Menyhért út 2.) felől.

 

 

A műsor:

Fr. Chopin – Andante spianato et grande polonaise brillante (op. 22)

L. van Beethoven – E-dúr szonáta (op. 109)

—szünet—-

R. Schumann – Widmung (Liszt Ferenc átirata)

Liszt Ferenc – Dante szonáta

Jubileum 900
2019.10.09.
Szent Norbert nyomában zarándoklat

Iskolánkból szeptember végén 24 diák zarándokolhatott el olyan nyugat-európai régiókba, amelyek Szent Norbert életében is meghatározó szereppel bírtak. Az utazásról Wisznovszky Tamás beszámolóját közöljük.

2019.04.16.
Premontrei tudós tanárokra emlékeztek Szombathelyen
2019.02.23.
Énekek Szent Norbert és Szent László tiszteletéreTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár