Főoldal » Iskolaközpont » Kollégium

Kollégium

Kollégiumunk fő feladata az iskola pedagógiai programjában meghatározott keresztény szellemű és erkölcsi nevelés, a közösségi értékekre épülő otthonosság élményének megteremtése a diákok iskolai napirendjén kívül eltöltött időben.

Feladatunknak tartjuk még a diákok hatékony tanulásának és szabadidős tevékenységeinek támogatását szeretetteljes, kölcsönös bizalomra alapozott, konkrétan szabályozott és amennyire csak lehetséges a keresztény ember szabadságára építő légkörben.

Jelentkezési lap

2021.02.21.
Szent Norbert öröksége ma is időszerű - Erdő Péter homíliája

2021. február 10-én, Boldog Hugó apát emléknapján ünnepi hálaadó szentmisét mutatott be Erdő Péter bíboros Budapesten, a Szent István-bazilikában a Premontrei Rend alapításának 900. évfordulója alkalmából.

2020.06.09.
Ének a premontrei rendről
2019.12.22.
Magyar nyelven is elérhetővé vált Thomas Handgrätinger O.Praem. Szent Norbert-életrajzaTovább a teljes listához