Főoldal » Iskolaközpont » Osztályok

Osztályok

5. a

Osztályfőnök: Veibel Erika

  • Antal Zsófia
  • Bácskay Kincső Anna
  • Bartos Máté István
  • Beranek Réka Boglárka
  • Bischof Álmos Ágoston
  • Brachna Dominika
  • Eto József
  • Gazdik Márton
  • Huri Heléna Ditta
  • Iványos Borbála
  • Jambrich Kolos Benedek
  • Jurányi Blanka
  • Király Lilla
  • Koncz András
  • Kott Dávid
  • Kurucz Máté
  • Laczikó Hanga
  • Ludányi Liza
  • Nagy Juli
  • Németh Pálma
  • Pallagi Lotti
  • Papp Nóra Viktória
  • Pótz-Nagy Botond
  • Ruszkai Alma
  • Sármány Kincső Hanga
  • Soós Ilona
  • Streitmann Lilla
  • Szathmáry Barnabás
  • Szénási Veronika
  • Tóth Zsombor
  • Varga Dóra Kincső

5. b

Osztályfőnök: Németh Lili Veronika

  • Bondár Ákos Buda
  • Cseh Zsombor
  • Cserey Márton
  • Csermely Ambrus
  • Egedi Dániel Sándor
  • Finta Boglárka
  • Hesz András Márk
  • Hitkó Balázs
  • Hőgyes Ákos
  • Jungmajer Emília
  • Kóti Zsigmond
  • Kovács Réka Andrea
  • Kun Nándor Krisztián
  • Mezey Kinga
  • Mihályi Zaránd
  • Miskolci Bence Máté
  • Pataki Abigél Sára
  • Sasvári Tamás
  • Sipos Luca Sára
  • Somorjai Ádám Attila
  • Stiblár Magor Csaba
  • Szabó Máté
  • Szász Kinga
  • Szász Réka
  • Szepesi Botond
  • Szepessy Mihály Donát
  • Tellinger Maxim
  • Turóczi Barnabás
  • Vály Szabolcs
  • Vass Vencel
  • Vaszil Mária

6. a

6. a osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Okumura-Bálint Ildikó

  • Csizmadia Gergő
  • Csorba Áron Bence
  • Csóré Zsuzsanna
  • Hatfaludy Hanga
  • Isóczki Endre
  • Juhász Virág
  • Kapdebo Réka Sarolta
  • Kovács Dominik Péter
  • Leskó Lőrinc
  • Mészáros Lara
  • Nagy Csongor Attila
  • Németh András
  • Neszmélyi Lídia Zita
  • Oláh Emese
  • Páli Panna Júlia
  • Pálinkás Gergely
  • Penderik Zalán
  • Rajcsok-Deme Esztella Zorka
  • Rezsabek Kolos
  • Schlegl Kristóf
  • Szabados Panna
  • Szalai Borbála Hajnal
  • Szekeres Roland
  • Szováti Milán Dávid
  • Tempfli Tímea
  • Tóth Franciska
  • Váczi Natasa Anna
  • Váczi Réka
  • Vankó Nóra Tímea
  • Vaszil Ágoston Botond
  • Wagner László Kristóf
  • Zábrádi Péter

6. b

6. b osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Elsässer Hajnal Mária

  • Árvay Gellért
  • Bacskai Ádám
  • Balázs Emese
  • Benkó Boróka Mária
  • Csábi Benedek Zsigmond
  • Csábi Borbála Katalin
  • Csaja Bianka Panna
  • Dóczi Tamás
  • Gelányi-Balog Luca
  • Gyulai Benedek Ágoston
  • Hidvégi Emese
  • Kiss Nóra
  • Kiss Vince Antal
  • Lakatos Buda Szilárd
  • László Bercel András
  • Mácsár Magor
  • Magdó Katalin Éva
  • Major Petra
  • Melegh Ajsa Zita
  • Mészáros Júlia Márta
  • Mohos Petra Flóra
  • Nagy Ágoston
  • Németh Blanka Laura
  • Németh Endre
  • Schüszterl Anna Valéria
  • Sümeghy Eszter Anna
  • Szalontai Csanád Sándor
  • Szathmáry Anna Borbála
  • Tóth Zalán
  • Varga Donát
  • Vásárhelyi Kristóf
  • Virág Márton Zalán

7. a

7. a osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Hámori Anett Irén

  • Balázs Botond
  • Bálint Anna Éva
  • Barta Benjámin Anzelm
  • Bender Boldizsár
  • Botos Péter
  • Elsässer Hunor Márk
  • Falucskai Domonkos
  • Ferencz Ágoston
  • Fischer Dániel
  • Fischer Mónika
  • Galkó Imola Gyopár
  • Hőgyes Réka
  • Horel Ágota
  • Járó Mihály Vajk
  • Korcsmáros Patrícia
  • Korzenszky Enikő
  • Lipp-Molnár Máté
  • Mihályi Bendegúz
  • Oláh Benedek
  • Olgyay Rózsa
  • Oros Nóra
  • Papp Benedek
  • Rákosi Máté
  • Rezsabek Ádám
  • Sasvári Eszter
  • Simon Luca Sára
  • Szalai Sarolta Csillag
  • Tanács Eszter
  • Tellinger Márton
  • Tompa Benedek
  • Török Szofi Zille
  • Wágner Szilárd

7. b

7. b osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Szabóné Kozma Györgyi

  • Bauer Vince
  • Berdó Hédi
  • Bogos Levente István
  • Bors Luca
  • Csernyik Gábor
  • Dóczi Áron András
  • Farkas Boglárka
  • Harangozó Imre Örs
  • Kepler Soma
  • Kolozsi Gábriel
  • Kóti Julianna
  • Kurucz Vince Mihály
  • Laczkó Veronika
  • Ludányi László
  • Mester Ádám
  • Milus Zsuzsanna
  • Nagy Domonkos
  • Németh Norbert
  • Okumura Áron
  • Papp Hanna
  • Porgányi Dávid
  • Radnóti Eszter Hanna
  • Soós Márton
  • Szepessy Katalin
  • Sződi Júlia Marianna
  • Szőke Noémi
  • Váczi Kornél Barnabás
  • Varga Nóra Nelli
  • Vécsey Emese
  • Vulcz László
  • Wisznovszky Ildikó Éva
  • Zengő Tamás

8. a

8. a osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Paróczay Eszter

  • Árvay Ambrus
  • Balázs Eszter
  • Bencsik Anna
  • Bender Borbála
  • Bereczki Ádám Attila
  • Csaba Zsigmond
  • Csermely Kinga
  • Falvai Dóra
  • Ferencz Balázs
  • Gyebnár Fanni
  • Gyulai András Péter
  • Hatfaludy Márton Ábel
  • Hesz Lilla Bernadett
  • Horel Anna
  • Kántás Dorottya
  • Kató Veronika
  • Kerényi Hanna Erzsébet
  • Kőrösi Gergely
  • Kötél Veronika
  • Leskó Gábor
  • Magó Máté László
  • Mohos Gellért Ágoston
  • Nagy Angéla
  • Nagy Bori
  • Réti Rozi
  • Szabó Eszter Judit
  • Szilágyi Keve
  • Tamási Pál Mátyás
  • Tanács Katalin
  • Tóth Levente
  • Varga Salóme
  • Vásárhelyi Viktória
  • Vaszil Péter Kocsárd
  • Weeber Éva

8. b

8. b osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Wolskyné Bányász Mónika

  • Abonyi Kincső
  • Almádi Zoltán András
  • Balthes Orsolya Mária
  • Bartos Anna Zsuzsanna
  • Bondár Tünde Abigél
  • Burján Dorka
  • De Waard -
  • Deme Dormánka
  • Durucz Ágnes
  • Ferenczy Áron
  • Gelányi-Balog Csongor
  • Gyebnár Ákos
  • Horváth Ágoston
  • Horváth Marcell
  • Kiss Anna
  • Korzenszky Gergely
  • László Fruzsina Margit
  • Mezey Klára
  • Molnár Zsombor
  • Nagy Dénes Mátyás
  • Ormos Katica Lilla
  • Pitlik Dóra
  • Subicz Lilla Anna
  • Szabó Regina Mária
  • Szathmáry Benedek
  • Székely Míra Boglárka
  • Szmodits Zsadány Kende
  • Tóth Rita
  • Utassy Veronika
  • Varga Máté János
  • Vass Ákos Balázs
  • Végh Virág

9. a

9. a osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Sárdi Erzsébet Zsuzsanna

  • Ákoshegyi Ákos
  • Bácskay Zsombor József
  • Bakonyi Bendegúz
  • Bodó Botond
  • Bors Lili
  • Csiki Ádám Barnabás
  • Fekete Luca Mária
  • Gazsó Levente László
  • Geri Zita Cecília
  • Giczi Gyöngyi
  • Hidvégi Boldizsár
  • Kepler Domonkos
  • Kerekes Balázs
  • Kiss Damján József
  • Kiss Katalin Réka
  • Kiss Máté Tamás
  • Korcsmáros Milán
  • Kupcsik Anna
  • Leskó Emma
  • Mihályi Nándor
  • Nagy Botond
  • Papp Ágoston
  • Pervai László
  • Péterfi Zoltán
  • Regényi Szabolcs Péter
  • Somogyi Péter
  • Szakács Rita
  • Szigyártó Boldizsár
  • Szőke Tímea
  • Tusor Sára Boglárka
  • Varga Panna
  • Vaszil Borbála
  • Zengő Zsófia Petra

9. c

Osztályfőnök: Visy István

  • Bartha Mátyás
  • Bedő Gergely
  • Csernyánszky Ábel
  • Dolhai Emma
  • Fehér András Tege
  • Finta Mónika
  • Földesi Ábel
  • Hankó Levente
  • Hidvégi Dorka
  • Horváth Laura Nóra
  • Jankó Baján
  • Kasznár Lúcia
  • Kóródi Eszter
  • Korom-Vellás Enikő Éva
  • Krantz Ádám Csongor
  • Kurucz Dorka
  • Lengyel Zelma
  • Marosvölgyi Lara
  • Meskó Tímea Gabriella
  • Nagy Dávid Csaba
  • Nagy Kitti Boglárka
  • Németh Zsuzsanna Mária
  • Orbán Anna Lili
  • Radnai Dorottya
  • Stumpf Kinga Hajnalka
  • Szabó Márton
  • Szajdek Réka
  • Tóth Orsolya Lenke
  • Varga Villő Orsolya
  • Vass Eszter Zsanett

10. a

10. a osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Vassné Szlovenszky Szilvia

  • Ács Péter
  • Almási Balázs
  • Balázs Borbála Mária
  • Bálint Tamás
  • Balogh Bulcsú Zalán
  • Bogos Katalin
  • Bréda Abigél
  • Erdei Zita
  • Ferencz Árpád
  • Földváry Magdolna
  • Galkó Csanád Benedek
  • Horváth Lilla Réka
  • Kerepeszki Csenge
  • Kömüves Mária
  • Lakatos Csongor
  • Lesták Fanni
  • Mácsár Hunor
  • Málnási Péter
  • Mohos Benedek Marcell
  • Mohos Bernadett Kinga
  • Mundruczó Anna Ilona
  • Réthelyi Ágnes
  • Révész Orsolya Éva
  • Rott Janka
  • Sánta Dalma Réka
  • Sivadó Kristóf Teodor
  • Soós Máté
  • Szabó Barnabás
  • Szabó Mira
  • Szajdek Bendegúz
  • Székely Lili Anna
  • Szilágyi Zselyke
  • Weeber László
  • Zsákai Bálint

10. c

10. c osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Erdélyi Zsuzsanna

  • Bakk Bíborka
  • Bálint Kristóf
  • Balogh Eszter Borbála
  • Balogh Gergely Barnabás
  • Beke Ambrus
  • Dóczi Bálint
  • Elsässer Jázmin Antónia
  • Epres György Botond
  • Erőss Hajnalka Krisztina
  • Fazakas Csenge
  • Filó Dóra
  • Fülöp-Szépe Zsombor
  • Haszara Lázár Ákos
  • Heltay Panni
  • Jenei Máté Zoltán
  • Kőrösmezei Virág Anna
  • Kristóf Anna
  • Lippai Tünde Kinga
  • Megyeri Mirjam
  • Mészáros Balázs
  • Mészáros Boglárka Rita
  • Nagy Antónia
  • Nagypál Dóra
  • Ormos Júlia Klára
  • Paulik Benjámin
  • Péter János Máté
  • Raffai Péter
  • Sándor Szabolcs Attila
  • Szabó Richárd
  • Szamos Dániel Máté
  • Száraz Bálint Zsolt
  • Vaszil Ábel
  • Vizer Anna
  • Vulcz Petra
  • Wágner Melinda
  • Zödös Keve Koppány

11. a

11. a osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Hegedűsné Láng Andrea

  • Ákoshegyi Solt Tamás
  • Almádi Bence Levente
  • Bakonyi Boldizsár
  • Básthy Hunor György
  • Csábi Márton András
  • Csáji András Attila
  • Demeter Szabolcs
  • Farkas Balázs Boldizsár
  • Filó Anna
  • Finta Róza
  • Földváry Zsófia Sára
  • Gyulai Petra Klára
  • Harangozó Anna Andrea
  • Janik Anna Valéria
  • Kató Benjámin
  • Kékedi Eszter
  • Kis Luca Kata
  • Kiss Gergely Lóránt
  • Kolozsi Liza
  • Korzenszky Bence
  • Marton Áron
  • Mundruczó Péter Dömötör
  • Paless Ágoston
  • Sal Bendegúz Márk
  • Sasvári Bálint
  • Szabó Virág
  • Személyi Balázs András
  • Szlanka Szabolcs
  • Szmodits Zétény Benedek
  • Szőke Csaba
  • Tusor Bálint
  • Wisznovszky Adrián
  • Wolsky Boglárka
  • Zeke András

11. c

11. c osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Takó Géza József

  • Angyal Míra Zsuzsanna
  • Balázs Dávid
  • Bauer Fanni Lilla
  • Boros Sámuel
  • Bukhár Kristóf
  • Burján Hanna
  • Csapó Előd
  • Cseh Anna Kinga
  • Daróczi Kata
  • Gerencsér Anna Petra
  • Geri Kamilla Mária
  • Görbe Zsófia
  • Gyulai Zita Kinga
  • Hajdú Tamás
  • Holtner Zsófia
  • Horváth Eszter Blanka
  • Kiss Csenge Mária
  • Kolozsi Kamilla
  • Lányi Veronika Mária
  • Molnár Milán
  • Nagy Péter Lukács
  • Páli Levente Gábor
  • Pásztor Rebeka
  • Penderik Sára
  • Szabó András József
  • Szabó Janka Sára
  • Szél Viktor
  • Tolnai Diána Rita
  • Tompa Gréta
  • Ujvári Gábor Rómeó
  • Varga Réka
  • Vörös Luca

12. a

12. a osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Szabóné Varga Katalin

  • Ács Dorottya
  • Annus Dániel
  • Barta Regina Blanka
  • Bartos Márton Oszkár
  • Bense Dóra
  • Bréda Borbála
  • Csermely Ábel
  • Csikós Gellért
  • Farkas Domonkos Pál
  • Ferencz Márton
  • Galkó Csongor Ágoston
  • Hegedűs Barnabás Dénes
  • Hidvégi Zsombor
  • Józsa Marianna
  • Károly Bálint János
  • Kőmüves Márton
  • László Örs Boldizsár
  • Lauer Angelika
  • Mondics Ágnes
  • Németh Anna
  • Pesei Vanda Laura
  • Péterfi Csongor
  • Pozsgai Károly
  • Siket Mátyás Noel
  • Sivadó Domonkos Kristóf
  • Szabó Fruzsina Luca
  • Szekér Zita Gréta
  • Szmodits Zsombor Tibor
  • Tőzsér Gábor Levente
  • Varga Veronika
  • Varga Virág
  • Vilhelm Tamás

12. b

12. b osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Dóka Dezső Kálmán

  • Balázs Vilmos László
  • Bandúr Dániel
  • Bazán Dóra
  • Berszán Blanka
  • Bóday Ábel Barnabás
  • Botlik Renáta
  • Csizmás Magdolna
  • Csutorka Botond
  • Darányi Máté Dominik
  • Dohor Bálint
  • Dohor Olivér
  • Erdei Anikó
  • Gábor Noémi
  • Halász Márk
  • Hrágyel Kitti
  • Kaján Péter Levente
  • Kovács Anna Zsófia
  • Kovács Boglárka
  • Mészáros Kitti
  • Neszmélyi Zsófia Laura
  • Penderik Janka
  • Pittlik Panna
  • Sallai Eszter
  • Sófalvi Zsanett
  • Somlai Réka
  • Subicz Máté István
  • Szabó Tamás
  • Szűcs Viktória
  • Török Marcell Balázs
  • Vincze Balázs Bálint
  • Wágner Levente

12. c

12. c osztály, Premontrei, Gödöllő

Osztályfőnök: Bakán Szilvia

  • Balaskó Emma Rozália
  • Bankó Domonkos Bence
  • Benkó Bernadett
  • Csapó Botond
  • Csepi Nóra
  • Csörgi Andrea
  • Daróczi Lili
  • Fazakas Vince
  • Gyurka Emese
  • Iván Réka Boglárka
  • Jankó Bendegúz
  • Járó Máté Zsolt
  • Köles Bernadett Andrea
  • Kristóf Kata
  • Krizsán Ádám
  • Kuszák Hajnalka
  • Ladányi Luca Boglárka
  • Martin Luca Flóra
  • Marton Anna Veronika
  • Mészáros Tamás
  • Mile Sára
  • Nagy Ágoston
  • Neumann Botond András
  • Ormos Veronika Hanna
  • Rónai Levente József
  • Rózsa András
  • Rusznyák Eszter
  • Szabados Réka
  • Szél Zsombor
  • Szepessy Orsolya
  • Tafferner Benedek
  • Tóth András
  • Tóth Boglárka
  • Tóth Lilla Zsófia
  • Wagner Ákos Richárd
  • Zichy Barnabás Péter
Jubileum 900
2021.09.18.
Hagyomány és korszerűség

2021. szeptember 25-én pótolják a Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola Auditorium Maximum termében a tavalyi esztendőben elmaradt jubileumi konferenciát a premontrei rend alapításának 900. évfordulója alkalmából.

2021.02.21.
Szent Norbert öröksége ma is időszerű - Erdő Péter homíliája
2020.06.09.
Ének a premontrei rendrőlTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár