Főoldal » Információk/hírek » Hírek » Tájékoztatás

Tájékoztatás

2020. szeptember 8-án egyik diákunknál beigazolódott a koronavírus-fertőzés. A járványügyi hatóság elrendelte az érintett tanuló osztályának és osztályfőnökének járványügyi zárlat alá helyezését. A zárlat szeptember 16-ig szól, ebben az időben az osztálynak digitális oktatás lesz. Köszönjük ebben mindenkinek a megértését és támogatását. Fokozottan figyeljünk egymásra!

2020.06.09.
Ének a premontrei rendről

Lackfi János, József Attila-díjas költő a zsámbéki premontrei nővéreknek ajánlva írt verset a premontrei rend alapítójáról és a magyarországi premontreiekről az "Ó dicsőséges, ó ékességes" kezdetű ének dallamára. 2020 Szent Norbert-napján néhány strófa felcsendült már az énekből.

2019.12.22.
Magyar nyelven is elérhetővé vált Thomas Handgrätinger O.Praem. Szent Norbert-életrajza
2019.11.12.
Szent Norbert-domborművet avattak iskolánk aulájábanTovább a teljes listához