Főoldal » Információk/hírek » Hírek » Rákóczi nyomában a Felvidéken

Rákóczi nyomában a Felvidéken

Iskolánk két osztálya, a 11.a és a 11.c öt napot töltött a Felvidéken a Határtalanul pályázat keretében. Az öt nap során nagyon szép helyeken jártunk, számos élménnyel és ismerettel lettünk gazdagabbak. Felkerestük Rozsnyót, Kassát, Rimaszombatot és Eperjest, jártunk Füleken, Krasznahorkaváralján, Betléren és Késmárkon, túráztunk a Szádelői-völgyben és megmásztuk Krasznahorka és Sáros várát. Bepillantást nyerhettünk abba, hogyan élnek nemzettársaink a határ túloldalán. A kirándulás örök emlék marad, tanúsítják ezt az ott készült fényképek is.

 

 További képek: 
https://drive.google.com/drive/folders/19eJcrDEPoJRHumC0UWJOSb4SAyqzifdw?usp=sharing 

Jubileum 900
2022.02.22.
„Premontreiek az oktatás szolgálatában” csapatverseny

A Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium igazgatósága és a Gödöllői Premontrei Apátság apátja meghirdeti a „Premontreiek az oktatás szolgálatában” című háromfordulós csapatversenyt a Premontrei 900-100-30 évforduló jegyében. Részletek a cikk címére kattintva olvashatók.

2021.10.29.
Gálakoncert a Művészetek Palotájában
2021.10.10.
Ünnepi hangverseny a MüpábanTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár