"Hazádnak rendületlenűl, légy híve, oh magyar..."

2022. március 11-én a kilencedik évfolyam diákjainak műsorát tekinthették meg az iskola tanulói az 1848-1849-es szabadságharcra emlékezve.
Az ünnepi alkalom során a 9. c tanulói megjelenítették a Landerer-nyomdánál történt rendkívüli eseményeket, majd elhangzott a Nemzeti dal (Abonyi Kincső tolmácsolásában),  illetve a 12 pont. A műsorban közreműködött - népdalokat énekelve - az 5. b osztály is (az énekeseket Nényei Sára tanárnő készítette fel).   
Közvetlenül az ünnepség előtt az 5. a és 6. a osztálya talalajvasárnapi és Gergely-napi népszokásokat elevenített fel egy-egy népdalcsokorral. (Felkészítő tanár: Bálint Orsolya.)

 (Fotók: Bencsik Anna)

Jubileum 900
2022.02.22.
„Premontreiek az oktatás szolgálatában” csapatverseny

A Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium igazgatósága és a Gödöllői Premontrei Apátság apátja meghirdeti a „Premontreiek az oktatás szolgálatában” című háromfordulós csapatversenyt a Premontrei 900-100-30 évforduló jegyében. Részletek a cikk címére kattintva olvashatók.

2021.10.29.
Gálakoncert a Művészetek Palotájában
2021.10.10.
Ünnepi hangverseny a MüpábanTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár