Szeptember 22-ig megtekinthető még a Premontreiek 900 kiállítás a Magyar Nemzeti Múzeumban

A rend mai magyarországi apátságaiban és rendházaiban őrzött alkotások és dokumentumok mellett számos hazai és külföldi gyűjteményből kölcsönzött műtárgyon keresztül elevenedik meg a premontreiek kilencszáz éves magyarországi története.

A kiállításról bővebben ezen a linken lehet tájékozódni: 

https://mnm.hu/hu/kiallitasok/idoszaki/premontreiek-900 

Az alábbi linken virtuális formában a kiállítást is meg lehet tekinteni:

https://mnm.hu/virtualis/premontrei/ 

Jubileum 900
2021.10.10.
Ünnepi hangverseny a Müpában

2021. október 22-én, pénteken 19:00-kor a MÜPA Bartók Béla Nemzeti Hangversenytermében ünnepi koncerttel emlékezünk meg a premontrei rend alapításának 900. évfordulójáról. A hangversenyre, ahol tanáraink és diákjaink is fellépnek, szeretettel várjuk az iskola közösségének tagjait.

2021.09.18.
Hagyomány és korszerűség
2021.02.21.
Szent Norbert öröksége ma is időszerű - Erdő Péter homíliájaTovább a teljes listához
Címkefelhő
Eseménynaptár