Főoldal » Iskolaközpont » Kollégium

Kollégium

Kollégiumunk fő feladata az iskola pedagógiai programjában meghatározott keresztény szellemű és erkölcsi nevelés, a közösségi értékekre épülő otthonosság élményének megteremtése a diákok iskolai napirendjén kívül eltöltött időben.

Feladatunknak tartjuk még a diákok hatékony tanulásának és szabadidős tevékenységeinek támogatását szeretetteljes, kölcsönös bizalomra alapozott, konkrétan szabályozott és amennyire csak lehetséges a keresztény ember szabadságára építő légkörben.

Jelentkezési lap 2021/22.pdf (561 kB)

2021.10.10.
Ünnepi hangverseny a Müpában

2021. október 22-én, pénteken 19:00-kor a MÜPA Bartók Béla Nemzeti Hangversenytermében ünnepi koncerttel emlékezünk meg a premontrei rend alapításának 900. évfordulójáról. A hangversenyre, ahol tanáraink és diákjaink is fellépnek, szeretettel várjuk az iskola közösségének tagjait.

2021.09.18.
Hagyomány és korszerűség
2021.02.21.
Szent Norbert öröksége ma is időszerű - Erdő Péter homíliájaTovább a teljes listához